×

* pole nie może być puste

** jeżeli chcesz się pokazać w naszym portalu

Noclegi w Sierakowie

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Charakterystyka działalności:

Sieraków to miejscowość, w której znajdziesz niejedno jezioro. Jeżeli planujesz się tam wybrać to koniecznie skorzystaj z oferty Gościńca Jaroszewskie Wzgórze. Jest to najlepsze rozwiązanie jeżeli chcesz się dobrze bawić - nawet w przypadku, gdy pogoda będzie nie dopisywać. Podczas deszczu możesz skorzystać z oferty off-Road, gdy świeci słońce i jest ciepło - czekają na ciebie liczne jeziora, z pięknymi plażami oraz czystą wodą. Wejdź na stronę internetową www.jaroszewskiewzgorze.pl i przekonaj się sam o atrakcyjności oferty.

Pokoje do wynajęcia

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze posiada w swojej ofercie noclegi na każdą kieszeń. Sieraków jest wyjątkową miejscowością, która jest położona na Pojezierzu Wielkopolskim. Dzięki ostatniemu zlodowaceniu, występuje tutaj mnóstwo jezior. To sprawia, że miasto jest szczególnie atrakcyjne latem. Hotel znajduje się niemal przy samym jeziorze Jaroszewskim, dzięki czemu goście nie muszą za każdym razem robić długiego spaceru na plażę. Oferta jest nieustannie rozszerzana o nowe atrakcje.

Firma oferuje: http://jaroszewskiewzgorze.pl/

Dane dodatkowe:

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h