×

* pole nie może być puste

** jeżeli chcesz się pokazać w naszym portalu

Serwetki, obrusy, bieżniki

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Charakterystyka działalności:

Natim jest producentem różnorodnych serwetek, obrusów czy bieżników, które stanowią piękną ozdobę stołów, stolików i ław. Firma od lat dostarcza swoje produkty klientom z całej Polski, dbając o to, by każde zamówienie było wykonane z ogromną starannością i profesjonalizmem. Wielbiciele mebli w niestandardowym rozmiarze, z pewnością docenią usługę docięcia nakrycia zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta. W ofercie firmy znajdują się obrusy plamoodporne, świąteczne, białe, koronkowe, z gipiurą oraz wiele więcej.

Obrusy plamoodporne

Obrusy plamoodporne, które sklep firmy Natim posiada w swoim asortymencie, prezentują się rewelacyjnie podczas odświętnych obiadów oraz w restauracjach i innych lokalach związanych z gastronomią. Bardzo łatwo jest zadbać o ich czystość, głównie ze względu na teflonową powłokę, która zapobiega wnikaniu płynów w materiał, a co za tym idzie, tworzeniu się plam. Ponadto, dzięki wykorzystaniu szybkoschnącego poliestru, pranie obrusów plamoodpornych nie zabiera dużo czasu, a tkanina sztuczna szybko wysycha.

Firma oferuje: Obrusy plamoodporne - sklep Natim

Dane dodatkowe:

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tej samej kategorii:

Drzwi

Sprawdź

Dystrybutor stolarki drzwiowej

Okna drzwi - Ostrów Mazowiecka

Naprawa urządzeń do klimatyzacji

Kliknij tutaj